Z nami ogrzejesz
swój dom
25 lat doświadczenia i ekologia
Sprawdź naszą ofertę
Firma

Pleszewskie Kotły – jesteśmy firmą produkującą od ponad 25 lat kotły centralnego ogrzewania na polskim rynku. W naszej działalności stawiamy na jakość i precyzję, nieustannie się rozwijamy i doskonalimy nasze umiejętności nie tylko teoretyczne, ale i praktyczne. Idziemy z duchem czasu oferując Państwu najnowocześniejsze produkty, spełniające aktualne normy i standardy, również w sferze ekologii. Każdy zadowolony z zakupu naszego kotła Klient to powód do dumy ale i dodatkowa motywacja do dalszej efektywnej i jak najlepszej pracy. Jakość to nasze motto, dlatego każdy nasz produkt wykonany jest, od projektu do efektu końcowego, przez wykwalifikowany zespół, który wspólnie pracuje na sukces firmy, jakim śmiało możemy się pochwalić. Nasze produkty znajdują swoich właścicieli nie tylko w Polsce, ale i za granicą.

Oferujemy Państwu kotły wykonane wyłącznie z materiałów najwyższej jakości, za pomocą nowoczesnego sprzętu produkcyjnego (m.in. wycinarek plazmowych czy giętarek krawędziowych) dzięki któremu możemy podnieść jakość swoich produktów m.in. ograniczając ilość spawów w kotłach do minimum, co z kolei wzmacnia ich szczelność. Mając na uwadze zadowolenie każdego Klienta, od początku procesu produkcyjnego dbamy o każdy detal, również o efekt wizualny naszych kotłów. Oddajemy w Państwa ręce produkt objęty okresem 4-letniej pełnej gwarancji.

W naszej pracy ekologię i dbałość o środowisko stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego zapewniamy Państwu kotły w pełni przyjazne środowisku, spełniające normy Eko design. Oferujemy produkty, które są możliwie jak najbardziej wydajne przy zużyciu możliwie jak najmniejszej ilości paliwa, dbając również o oszczędności Państwa domowego budżetu zarówno w momencie zakupu jak i w dalszej wieloletniej eksploatacji.